/Files/images/фото 4.JPG Матеріали, що входять до розділу «Методична служба школи-інтернату «Джерело», висвітлюють питання інноваційного підходу до управління науково-методичною роботою з педагогічними кадрами в умовах реалізації державних стандартів загальної середньої освіти у спеціальних навчальних закладах.

/Files/images/KOL_2387.jpg Стандарти обумовлюють новий статус учителя й нові вимоги до нього – він отримує статус керівника пізнавальної діяльності учнів, що розширює його роль в освітньому процесі.Найважливішим чинником, що забезпечує успішність цього процесу, є системність і компетентність усіх видів супроводу щодо реалізації державних стандартів. Цей чинник актуалізує необхідність модернізацій методичної служби школи, тому що саме вона є основною ланкою в системі забезпечення якісної освіти.В розділі «Методична робота» представлені основні теоретико-практичні засади організації науково-методичної роботи в школі-інтернаті «Джерело» та зразки напрацювань всіх структурних підрозділів методичної служби.До уваги колег-однодумців–чітко змодульована система науково-методичної роботи в спеціальному загальноосвітньому навчальному закладі. При цьому, велика увага надається побудові організаційної структури науково-методичної роботи (представлені схеми, діаграми, моделі, фотоматеріали).

Сподіваємось, що знайомство із сайтом «Джерела» надихне вас на творчі здобутки та натхненну працю, адже, як сказав великий І.Франко: «Кожна хвиля, кожне місце добре для почину; кожний нехай починає сам від себе, в своєму крузі, в межах своїх здібностей і компетенцій».

Сертифікати розміщених робіт на порталі ЗАПОВІКІ

/Files/images/Методочна робота 111.jpg

Впровадження здоров'язбережувальних технологій в освітній процес КЗ "ЗСЗШІ "Джeрeло" ЗОР

Кiлькiсть переглядiв: 1332

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.